Boys 100 Meter Dash 4A
Place Name Year Team Time
Preliminaries
1 Sulaiman Sayyid 11 Broomfield 11.01Q -1.2
2 Ben Burney 12 Mullen 11.13Q -1.5
3 Nathan Dorzweiler 09 Niwot 11.24Q -0.2
4 Grant Crunkleton Mullen 11.22q -1.5
5 Kevin Woodman 12 Ranum 11.25q -1.5
6 Jai Holliday 12 Mullen 11.36q -0.2
7 Kevin Lambkins SR Sand Creek 11.41q -1.5
7 Ryan Hill 11 Northridge 11.41q -0.2
9 Quincy Wofford SR Pueblo Centennia 11.42q -0.2
10 Nick Hiseler 11 Mountain View 11.43 -1.5
11 Sean Matheson JR Eagle Valley 11.45 -1.2
12 Kevin Westmoreland SR Sierra 11.50 -1.5
13 Clayton Eaton SO Sierra 11.52 -0.2
14 Jordan Robinson SR Rifle 11.55 -1.2
14 Brendan Beel Canon City 11.55 -1.2
16 John Eddy 11 Greeley Central 11.56 -1.5
16 Brandon White 12 Alameda 11.56 -1.2
18 John Alderson SR Rifle 11.60 -1.2
19 DeShawn Howling Fountain Fort Ca 11.64 -1.2
--- Seth Piper 12 Ralston Vall DNF -0.2
Boys 100 Meter Dash 4A
Place Name Year Team Finals
Finals
1 Sulaiman Sayyid 11 Broomfield 10.69 10
2 Ben Burney 12 Mullen 10.86 8
3 Grant Crunkleton Mullen 10.88 7
4 Quincy Wofford SR Pueblo Centennia 11.00 6
5 Nathan Dorzweiler 09 Niwot 11.02 5
6 Kevin Woodman 12 Ranum 11.05 4
7 Jai Holliday 12 Mullen 11.21 3
8 Ryan Hill 11 Northridge 11.32 2
9 Kevin Lambkins SR Sand Creek 11.36 1
Boys 200 Meter Dash 4A
Place Name Year Team Time Wind
Preliminaries
1 Marcus Padilla 11 Skyline 22.19Q-3.2
2 David Eischeid 12 Longmont 22.48Q -3.5
3 Sulaiman Sayyid 11 Broomfield 22.55Q -4.2
4 Grant Crunkleton Mullen 22.43q -3.2
5 Kevin Woodman 12 Ranum 22.55q -3.5
6 Craig McFetridge 12 Thompson Valley 22.77q -3.2
7 Dan Daily SR Woodland Par 22.79q -3.2
8 Gavin Page SR Sierra 22.90q -3.2
9 Ben Burney 12 Mullen 22.97q -4.2
10 Nick Hiseler 11 Mountain View 23.06 -3.5
11 Brandon White 12 Alameda 23.11 -3.2
12 Robbie Anderson 10 Thompson Valley 23.13 -3.2
13 Kevin Westmoreland SR Sierra 23.16 -3.5
14 Bobby Aragon SO Pueblo Central 23.28 -3.5
15 Jordan Robinson SR Rifle 23.32 -4.2
16 DeShawn Howling Fountain Fort Ca 23.36 -3.2
17 Wes Minett JR Eagle Valley 23.41 -3.5
18 Sean Matheson JR Eagle Valley 23.53 -4.2
19 Zach Pirraglia Pueblo County 23.55 -3.5
20 Bryant Hopson SO Sierra 23.64 -4.2
21 Corey Weimers 11 Mountain View 24.13 -3.5
Boys 200 Meter Dash 4A
Place Name Year Team Finals
Finals1 Marcus Padilla 11 Skyline 21.89 10
2 Sulaiman Sayyid 11 Broomfield 21.93 8
3 Grant Crunkleton Mullen 22.01 7
4 David Eischeid 12 Longmont 22.07 6
5 Kevin Woodman 12 Ranum 22.33 5
6 Dan Daily SR Woodland Par 22.45 4
7 Craig McFetridge 12 Thompson Valley 22.50 3
8 Ben Burney 12 Mullen 22.79 2
9 Gavin Page SR Sierra 22.86 1
Boys 400 Meter Dash 4A
Place Name Year Team Time
Preliminaries
1 Anthony Pettaway JR Sierra 48.95Q
2 Matthew Eicheldinger SR Montrose 50.06Q
3 Bobby Aragon SO Pueblo Central 49.21q
4 Jerrod Fassler 12 Centaurus 49.90q
5 Matt Butcher 09 Longmont 50.53q
6 Draye Ersery SR Sierra 50.58q
7 Josh Corbin 10 Cherokee Trail 50.72q
8 Neil Halverson Delta 51.05q
9 Jordan Robinson SR Rifle 51.07q
10 Adam Estes Canon City 51.22
11 Logan Martinez Alamosa 51.43
12 Chris Carney 11 Mullen 51.56
13 Colin Lyons 12 Elizabeth 52.12
14 Andrew Switzer 9 Greeley Central 52.42
15 Wade Henderson 10 Sterling 52.50
16 Kevin Meyer 12 Thompson Valley 52.91
Boys 400 Meter Dash 4A
Place Name Year Team Finals
Finals
1 Bobby Aragon SO Pueblo Central 48.77 10
2 Anthony Pettaway JR Sierra 49.12 8
3 Jerrod Fassler 12 Centaurus 49.44 7
4 Matthew Eicheldinger SR Montrose 49.49 6
5 Jordan Robinson SR Rifle 50.10 5
6 Neil Halverson Delta 50.74 4
7 Josh Corbin 10 Cherokee Trail 50.77 3
8 Matt Butcher 09 Longmont 50.81 2
9 Draye Ersery SR Sierra 50.97 1
Boys 800 Meter Run 4A
Place Name Year Team Finals
1 John McGuire 12 D'Evelyn 1:52.91 10
2 Filemon Loa JR Sierra 1:54.95 8
3 Chris Anderson SR Harrison 1:55.90 7
4 Ross Blahnik SR D'Evelyn 1:56.69 6
5 Colin Lyons 12 Elizabeth 1:57.31 5
6 Travis Rasmussen 11 Sterling 1:57.62 4
7 Nicolai Lundy 12 Mullen 1:58.06 3
8 Ben Leon 11 Thompson Valley 1:58.31 2
9 Tommy Walton 11 Mountain View 1:58.38 1
10 Fabian Orozco JR Sierra 1:58.93
11 Alec Nelson Steamboat Spring 1:59.55
12 Jesse Fassler 10 Centaurus 1:59.69
13 John Olphint Cheyenne Mountai 2:00.28
14 bryson mccabe Mont-Cortez 2:01.75
15 Jeremy Freed Evergreen 2:01.93
16 Nick Coufal 12 Broomfield 2:02.67
17 Sean Greer FR Liberty 2:03.05
18 Clayton Smith Mont-Cortez 2:05.16
19 Matt Philson JR Pueblo Centennia 2:06.41
20 Joe Accoutius 11 Skyline 2:08.72
Boys 1600 Meter Run 4A
Place Name Year Team Finals
1 Todd Griffith 12 Niwot 4:25.54 10
2 Tyler Rasmussen 11 Sterling 4:26.61 8
3 Travis Rasmussen 11 Sterling 4:27.58 7
4 Tommy Walton 11 Mountain View 4:29.92 6
5 Marco Escalera SR Ridge View Acade 4:32.45 5
6 Jared Klajnbart Cheyenne Mountai 4:35.38 4
7 Clayton Smith Mont-Cortez 4:36.26 3
8 Bryan Eicher 11 Broomfield 4:36.87 2
9 Michael McMlaran Sterling 4:37.04 1
10 Emmanuel Cain 12 Westminster 4:38.63
11 Ross Blahnik SR D'Evelyn 4:39.91
12 Stephen Meyers JR Montrose 4:41.07
13 Will Nemirow D'Evelyn 4:41.18
14 David Gossett 10 Skyline 4:41.31
15 Ryan Crisp Northridge 4:41.93
16 Cameron Carter 11 Greeley West 4:43.61
17 Nick White SO Falcon 4:44.13
18 Hazen Moss FR Rifle 4:44.25
19 Ian Moore 12 Thompson Valley 4:44.91
20 Ben Leon 11 Thompson Valley 4:46.67
21 Travis Swaim 11 Mountain View 4:50.77
22 AJ Herandez Pueblo East 5:01.01
Boys 3200 Meter Run 4A
Place Name Year Team Finals
1 Todd Griffith 12 Niwot 9:49.49 10
2 Tyler Rasmussen 11 Sterling 9:53.08 8
3 Marco Escalera SR Ridge View Acade 9:55.18 7
4 John McGuire 12 D'Evelyn 10:06.12 6
5 Will Nemirow D'Evelyn 10:06.47 5
6 Ian Moore 12 Thompson Valley 10:15.24 4
7 Kevin Williams 09 D'Evelyn 10:15.35 3
8 Emmanuel Cain 12 Westminster 10:22.80 2
9 Cameron Carter 11 Greeley West 10:27.71 1
10 Tim Gaskins 12 Centaurus 10:30.53
11 Collin Eckelman 11 Thompson Valley 10:31.53
12 Jared Klajnbart Cheyenne Mountai 10:35.72
13 Bryan Eicher 11 Broomfield 10:37.57
14 Zach Erickson Battle Mt 10:38.29
15 Bobby Potrykus Conifer 10:38.44
16 Jake Miller Moffat Co 10:47.16
17 David Gossett 10 Skyline 10:50.54
18 Aaron Gonzales Pueblo South 10:53.43
19 Nick White SO Falcon 10:55.53
20 Mike Sickafoose SO Sand Creek 10:59.41
20 Sam Percy Mont-Cortez 10:59.41
--- Brian Stillwell Cheyenne Mountai DNF
Boys 110 Meter Hurdles 4A
Place Name Year Team Time Wind
Preliminaries
1 Brad Gamble SR Eagle Valley 14.06Q +0.0
2 Zach Jordan 12 Thompson Valley 14.56Q +0.0
3 Tyler Hill JR Liberty 14.91q +0.0
3 Ben Yeh 11 Mountain View 14.91q +0.0
5 Josh Streeter Alamosa 15.04q +0.0
6 Austin Jurgensmeyer 11 Longmont 15.23q +0.0
7 Jon Williams SO Sand Creek 15.29q +0.0
8 Craig Somers SR Pine Creek 15.33q +0.0
9 Kyle Allee SR Rifle 15.44q +0.0
10 Julious Grant Fountain Fort Ca 15.61 +0.0
11 Logan Boccard 12 Broomfield 15.68 +0.0
12 Micheal Calhoun 11 Longmont 15.70 +0.0
13 Phillip Owens 11 Alameda 15.73 +0.0
14 Jeffrey Polo Cheyenne Mountai 15.76 +0.0
15 Robert Bell 11 Ralston Vall 15.88 +0.0
16 Chris Huber JR Montrose 15.96 +0.0
17 Scott Andrews 12 D'Evelyn 16.14 +0.0
18 Hunter Hoekstra 11 Windsor 16.15 +0.0
Boys 110 Meter Hurdles 4A
Place Name Year Team Finals
Finals
1 Zach Jordan 12 Thompson Valley 14.36 10
2 Ben Yeh 11 Mountain View 14.41 8
3 Josh Streeter Alamosa 14.46 7
4 Brad Gamble SR Eagle Valley 14.77 6
5 Kyle Allee SR Rifle 14.87 5
6 Tyler Hill JR Liberty 14.88 4
7 Austin Jurgensmeyer 11 Longmont 14.89 3
8 Jon Williams SO Sand Creek 15.26 2
9 Craig Somers SR Pine Creek 15.36 1
Boys 300 Meter Hurdles 4A
Place Name Year Team Time
Preliminaries
1 Josh Streeter Alamosa 39.56Q
2 Ben Yeh 11 Mountain View 39.61Q
3 Brad Gamble SR Eagle Valley 39.82Q
4 Craig Somers SR Pine Creek 39.88q
5 Shawn Hunter SR Sand Creek 39.89q
6 Hassan Azimi 12 Fort Morgan 39.90q
7 Zach Jordan 12 Thompson Valley 40.25q
8 Jeremy Bubb 12 Silver Creek 40.35q
9 Kyle Allee SR Rifle 40.59q
10 Logan Boccard 12 Broomfield 41.09
11 Brian Higgs Pueblo South 41.66
12 Ricky Brewer 11 Mullen 41.89
13 Robert Bell 11 Ralston Vall 42.09
14 Tyler Gose JR Rifle 42.15
15 Jeffrey Polo Cheyenne Mountai 42.18
16 Kyle Kadavy 11 Greeley Central 42.58
17 Austin Jurgensmeyer 11 Longmont 42.66
18 Dan DJ Miller SO Liberty 43.69
19 Cory Toovey Englewood 43.85
Boys 300 Meter Hurdles 4A
Place Name Year Team Finals
Finals
1 Brad Gamble SR Eagle Valley 37.19 10
2 Josh Streeter Alamosa 38.48 8
3 Ben Yeh 11 Mountain View 38.80 7
4 Shawn Hunter SR Sand Creek 39.10 6
5 Jeremy Bubb 12 Silver Creek 39.44 5
6 Zach Jordan 12 Thompson Valley 39.93 4
7 Hassan Azimi 12 Fort Morgan 40.04 3
8 Craig Somers SR Pine Creek 40.22 2
9 Kyle Allee SR Rifle 40.45 1
Boys 4x100 Meter Relay 4A
Place Team Time
Preliminaries
1 Mountain View 42.83Q
2 Longmont 42.84Q
3 Mullen 42.87Q
4 EagleValley 42.89q
5 Thompson Valley 42.97q
6 Broomfield 43.21q
7 Pueblo Centennial 43.47q
8 Sand Creek 43.50q
9 Woodland Park 43.78q
10 Pueblo South 43.85
10 Harrison 43.85
12 Niwot 43.86
13 Rifle 44.03
13 Canon City 44.03
15 Sierra 44.17
16 Ralston Valley 44.31
17 Alameda 44.37
18 Greeley Central 45.52
19 Glenwood Springs 45.69
Boys 4x100 Meter Relay 4A
Place Team Finals
Finals
1 Mullen 42.43 10
2 Longmont 42.46 8
3 Mountain View 42.73 7
4 EagleValley 42.82 6
5 Broomfield 42.97 5
6 Pueblo Centennial 43.25 4
7 Thompson Valley 43.44 3
8 Woodland Park 43.63 2
9 Sand Creek 43.67 1
Boys 4x200 Meter Relay 4A
Place Team Time
Preliminaries
1 Mountain View 1:28.64Q
2 Sierra 1:29.21Q
3 Mullen 1:30.38Q
4 Broomfield 1:29.45q
5 Thompson Valley 1:30.07q
6 Longmont 1:30.93q
7 Pueblo Centennial 1:31.79q
8 Canon City 1:32.08q
9 Alamosa 1:32.24q
10 Moffat County 1:32.32
11 Sand Creek 1:32.53
12 Niwot 1:32.55
13 Alameda 1:32.64
14 EagleValley 1:33.33
15 Greeley Central 1:33.41
16 Northridge 1:33.62
17 Glenwood Springs 1:34.74
18 Ralston Valley 1:36.35
--- Woodland Park DNF
Boys 4x200 Meter Relay 4A
Place Team Finals
Finals
1 Broomfield 1:28.81 10
2 Mountain View 1:28.98 8
3 Mullen 1:28.98 7
4 Sierra 1:29.04 6
5 Thompson Valley 1:30.17 5
6 Pueblo Centennial 1:30.81 4
7 Alamosa 1:32.06 3
--- Canon City DQ
Boys 4x400 Meter Relay 4A
Place Team Time
Preliminaries
1 Sierra 3:21.86Q
2 Alamosa 3:24.49Q
3 Cherokee Trail 3:26.57Q
4 Harrison 3:24.21q
5 Centaurus 3:24.93q
6 Mullen 3:25.03q
7 D'Evelyn 3:25.79q
8 Broomfield 3:26.32q
9 Thompson Valley 3:30.04q
10 Montrose 3:30.82
11 Mountain View 3:31.02
12 Pueblo Centennial 3:31.12
13 Cheyenne Mountain 3:31.94
14 Rifle 3:32.25
15 Sand Creek 3:34.53
16 Ralston Valley 3:36.69
17 Montezuma-Cortez 3:37.62
18 Sterling 3:51.43
--- Canon City DQ
Boys 4x400 Meter Relay 4A
Place Team Finals
Finals
1 Sierra 3:18.99 10
2 Alamosa 3:20.91 8
3 Harrison 3:23.23 7
4 Mullen 3:23.60 6
5 Centaurus 3:25.16 5
6 Cherokee Trail 3:26.93 4
7 Broomfield 3:27.47 3
8 D'Evelyn 3:28.36 2
9 Thompson Valley 3:39.43 1
Boys 4x800 Meter Relay 4A
Place Team Finals
1 Sierra 8:01.13 10
2 Thompson Valley 8:06.90 8
3 Cheyenne Mountain 8:09.10 7
4 Broomfield 8:09.36 6
5 Mullen 8:09.79 5
6 D'Evelyn 8:11.88 4
7 Battle Mountain 8:12.21 3
8 Montezuma-Cortez 8:15.71 2
9 Centaurus 8:18.39 1
10 Harrison 8:18.48
11 Conifer 8:24.77
12 Steamboat Springs 8:24.98
13 Pueblo South 8:28.35
14 Woodland Park 8:30.12
15 Alamosa 8:38.38
16 Greeley West 8:39.47
17 Skyline 9:02.15
--- Mountain View DQ
Boys High Jump 4A
Place Name Year Team Finals
1 Brandon Trujillo SR Pueblo West 6-07.00 10
2 TJ Jacobs Pueblo South 6-04.00 7.5
2 Stephen Johnson Cheyenne Mountai 6-04.00 7.5
4 Whit Znamenacek Alamosa 6-04.00 6
5 Spencer Gang 11 Skyline 6-03.00 5
6 Patrick Delisle 11 Greeley West 6-03.00 4
7 Dorian Watson SR Harrison 6-02.00 3
8 Richard Gardner SR Sand Creek 6-02.00 2
9 Dustin Bolt Alamosa 6-02.00 1
10 Jeff Woodis SR Montrose 6-02.00
11 Eric Penrod 9 Fossil Ridge 6-00.00
11 Marcus Ford JR Mesa Ridge 6-00.00
11 Trenton Platt SR Pine Creek 6-00.00
11 Cody Sanders 11 Silver Creek 6-00.00
11 John Gabriel JR Eagle Valley 6-00.00
11 Jeremy Bubb 12 Silver Creek 6-00.00
--- Jordan Smith 12 Alameda NH
--- Phil Cooper Evergreen NH
--- Chris Benson JR Glenwood Spr NH
--- Clint Moore Fortt Lupton NH
--- Braden Shoop 10 Summit NH
--- Adam Wasson 12 Berthoud NH
Boys Pole Vault 4A
Place Name Year Team Finals
1 Wade Henderson 10 Sterling 14-06.00 10
2 Christopher Kraak 12 Greeley West 14-00.00 8
3 Jake Alexander 12 Sterling 14-00.00 7
4 Sam Pierson Pueblo South 14-00.00 6
5 David Gray Ranum 13-06.00 4.5
5 Will Shimel JR Liberty 13-06.00 4.5
7 Tyler Roggy 12 Greeley West 13-06.00 3
8 Sean Elges 11 Mullen 13-00.00 2
9 Jim Sojourner SO Pine Creek 12-06.00 1
10 Will Hess 11 Silver Creek 12-06.00
11 David Becker 11 Sterling 12-06.00
12 Brad Philson SO Pueblo Centennia 12-06.00
13 Nathan Anton FR Liberty 12-00.00
13 Jacob O'Brien 12 Mullen 12-00.00
13 Mike Kalush 11 Mullen 12-00.00
13 Mathew Kaplan 11 Greeley Central 12-00.00
17 Lane Wasinger Alamosa 11-06.00
17 Alex Bally 11 D'Evelyn 11-06.00
--- Clayton Griffith SR Eagle Valley NH
--- Graham Anderson 11 Silver Creek NH
--- Johnny Stevens Battle Mt NH
Boys Long Jump 4A
Pl Name Yr Team Finals Wind Points
1 David Eischeid 12 Longmont 23-03.50 10
2 John Alderson SR Rifle 23-03.50 8
3 Dustin Pittman 12 D'Evelyn 23-01.00 7
4 Brent Byrd SR Harrison 23-00.25 6
5 Brad Gamble SR Eagle Valley 22-11.50 5
6 Jeff Mariano SR Sand Creek 22-07.00 4
7 London Fuller SR Pueblo Central 22-06.50 3
8 Kevin Lambkins SR Sand Creek 22-06.25 2
9 Anthony Pettaway JR Sierra 22-02.50 1
10 Jarrett Hullum 11 Mullen 21-07.50 2.2
11 Andre Faulkner Fountain Fort Ca 21-06.50 1.9
12 Zach Little FR Mesa Ridge 21-05.50 1.3
13 Quincy Wofford SR Pueblo Centennia 21-05.25 0.2
14 Dimitri Smith 12 Centaurus 21-03.50 1.6
15 Brian Edens 11 Fortt Lupton 21-00.50 1.2
16 Garrett Prentice 12 Broomfield 21-00.25 1.8
17 Jai Holliday 12 Mullen 20-11.25 1.8
18 Anjuan Bennett Harrison 20-10.25 1.4
19 Christopher Kraak 12 Greeley West 20-06.25 2.6
20 Landon Jack 10 Greeley Central 20-03.00 2.4
21 Kyle Sanderson SR Rifle 20-02.50 2.2
22 Jeremy Bubb 12 Silver Creek 19-10.25 2.8
Boys Triple Jump 4A
Place Name Year Team Finals Wind Points
1 London Fuller SR Pueblo Central 47-00.25 10
2 John Alderson SR Rifle 45-10.25 8
3 Dustin Pittman 12 D'Evelyn 45-01.50 7
4 Brent Byrd SR Harrison 44-11.75 6
5 David Eischeid 12 Longmont 44-08.00 5
6 Chris Durnin Mont-Cortez 44-05.50 4
7 Chris Benson JR Glenwood Spr 44-02.25 3
8 Jerrod Fassler 12 Centaurus 43-09.75 2
9 Kevin Lambkins SR Sand Creek 43-07.25 1
10 Marcel Gibbons FR Mesa Ridge 43-04.75 2.6
11 Ryan Chapman Rifle 42-03.25 -1.0
12 John Gabriel JR Eagle Valley 41-11.25 -0.4
13 Marcus Ford JR Mesa Ridge 41-08.75 -1.7
14 Mykal Torres FR Mesa Ridge 41-02.00 -1.0
14 Andrew Hooper D'Evelyn 41-02.00 -0.6
16 Andre Faulkner Fountain Fort Ca 41-00.25 1.2
17 Trevan Sundet 10 Fort Morgan 40-05.75 -1.9
18 Parris Mathis Fountain Fort Ca 40-05.00 -2.1
18 Dimitri Smith 12 Centaurus 40-05.00 -1.7
20 Tyler Short 10 Sterling 39-07.00 -0.7
21 Zach Weakland 12 Windsor 39-06.75 -2.1
Boys Shot Put 4A
Place Name Year Team Finals
1 Brian Griffin Pueblo South 51-10.00 10
2 Jered Iungerich 12 Fort Morgan 51-09.00 8
3 Andrew Stone SR Rifle 51-06.25 7
4 Jake Duren 12 Mullen 51-01.75 6
5 J. Giamfartolemei Evergreen 50-05.50 5
6 Patrick Kowalsky 11 Mullen 50-03.00 4
7 Chris Killings SR Sierra 49-00.00 3
8 Jacob Rivera JR Eagle Valley 48-00.50 2
9 Albert Reed SR Sierra 47-00.25 1
10 Jeffery Hutchins SR Pueblo Centennia 45-06.50
11 Eric Hensley JR Falcon 45-05.00
12 Conner Curry Mont-Cortez 44-07.50
13 Lamar West 11 Niwot 43-06.50
14 Michael McMahon 11 Mountain View 43-04.00
15 Isaiah Cartmell Pueblo South 43-00.00
16 Zach Lamphere 12 Skyline 42-00.25
17 Sean Perry 12 Greeley Central 41-04.75
18 C. Romero Evergreen 40-00.00
Boys Discus Throw 4A
Pl Name Yr Team Finals
1 J. Giamfartolemei Evergreen 167-10 10
2 Jacob Rivera JR Eagle Valley 153-06 8
3 Brodie Wright 11 Mountain View 150-02 7
4 Andrew Stone SR Rifle 146-10 6
5 Patrick Kowalsky 11 Mullen 144-08 5
6 Pablo Soto 12 Jefferson 144-05 4
7 Alaric Flakes 11 Fortt Lupton 143-01 3
8 Sean Conlin 10 Longmont 138-00 2
9 Trevor Gochenhaur SR Falcon 135-02 1
10 Conan Smith 12 Skyline 134-08
11 Derek Rush Battle Mt 132-02
12 Matt Fliney SO Widefield 131-08
13 Albert Reed SR Sierra 124-02
14 Nick Zissimos 09 Skyline 122-08
15 John Eddy 11 Greeley Central 122-03
16 Gerald Aragon Pueblo South 116-08
17 Nick Falletta Pueblo South 114-10
18 Jacob Grooms Canon City 109-02